در پی تهدید به لغو حق میزبانی ایران، زنان تماشاگر حق ورود به ورزشگاه را یافتند

زیتون– در پی تهدید فدراسیون والیبال ایران برای لغو میزبانی ایران در رقابت‌های والیبال ساحلی ۲۰۱۷، فدراسیون والیبال ایران شرایط حضور زنان را در استادیوم احیا کرد.
ایسنا ۲۷ بهمن ماه خبر داده بود که مخالفت ایران برای حضور زنان تماشاگر در رقابت‌های والیبال ساحلی ۲۰۱۷ کیش بار دیگر با واکنش فدراسیون جهانی والیبال همراه شده، به گونه‌ای که امکان دارد برگزاری این رقابت‌ها لغو شود.
رقابت‌های والیبال ساحلی ۲۰۱۷ کیش به صورت رسمی از صبح روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه آغاز شد. اما در حالی‌که پیش از این حضور زنان در این دوره از رقابت‌ها آزاد اعلام شده بود ظاهراً اجازه حضور آنها در محل برگزاری این رقابت‌ها داده نشده و این موضوع مشکلاتی را برای ادامه میزبانی ایران و برگزاری این رقابت‌ها ایجاد کرده است.
فدراسیون جهانی والیبال که به صورت رسمی تور جهانی والیبال ساحلی ایران را زیر نظر دارد و هیئت ویژه‌ای نیز برای نظارت بر چگونگی حضور زنان در این مسابقات فرستاده، اعلام کرده است نباید منعی برای حضور زنان به عنوان تماشاگر در این رقابت‌ها وجود داشته باشد.
پافشاری فدراسیون جهانی والیبال برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها در نهایت منجر به عقب‌نشینی برگزار کنندگان ایرانی این دور از مسابقات و باز شدن درهای ورزشگاه‌ها به روی زنان تماشاگر شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و حذف وی طراحی و عملیاتی شده باشد، آنچنان که می توان

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش داده بودند. انگار مثلا

ادامه »

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران

ادامه »