فرشته بازرگان در گذشت

زیتون- فرشته بازرگان، فرزند نخست‌وزیر دولت موقت درگذشت.
فرشته بازرگان، فرزند سوم مهدی بازرگان،  چند دوره عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران و عضو هیات امنا و هیات مدیره مجتمع نیکوکاری رعد بود. او در زمینه قرآن‌پژوهی فعالیت‌های مستمری داشته وجلسات مطالعات قرآنی برگزار می‌کرد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. رحمت وغفران خداوندی بر بزرگ مرد معاصر ایران، استاد مهندس مهدی بازرگان، افتخار دین وعلم وفرهنگ و سیاست و تاریخ ملت ایران.
    خداوند صبیه ی ایشان، مرحومه سرکار خانم فرشته بازرگان، همسر جناب مهندس بنی اسدی را هم بیامرزد و در جوار رحمت خویش جای دهد.
    خدمت برادر ان مرحومه، جناب مهندس عبدالعلی بازرگان و نیز فرزندان ان مرحومه تسلیت عرض می نمایم و از خداوند بزرگ، برای ایشان صبر و اجرمسئلت دارم.
    با احترام و ارادت،
    علی تبریزی

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »