این خبر به مرور تکمیل می شود

نخستین نتایج رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی

زیتون-ستاد انتخابات کشور در چند حوزه رای‌گیری نتایج انتخابات را اعلام کرد.

این نتایج به نقل از خبرگزاری ایلنا به مرور اعلام می گردد:

————

براساس این گزارش محمدمهدی مفتح با ۳۹ هزار و ۶۲۳ رای از مجموع آرای ۵۴ هزار و ۴۳۶ از حوزه تویسرکان رای راهی خانه ملت شد.
————
علی اسدی نیز از حوزه انتخابیه شهر بابک با ۱۶ هزار و ۵۹۶ رای از مجموع آرای ۴۵ هزار و ۶۶ رای به عنوان نمایندگی مردم این شهرستان انتخاب شد.
———–
ولی‌الله قلی‌زاده هم با ۳۶ هزار و ۹۳۶ رای از مجموع آرای ۶۳ هزار و ۴۸۰ رای به عنوان نماینده مردم ازحوزه انتخابیه کلیبرانتخاب شد.
———–
از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه هم فرهاد فلاحتی با کسب ۳۰ هزار و ۱۲ رای از مجموع از ۸۷ هزار و ۶۸۷ رای به عنوان نماینده انتخاب شد.
———-
در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان نیز آقای محمد حسینی با کسب ۱۳ هزار و ۴۲ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۴۶۳ رای از مجموع آرای صحیح ماخوذه را به خود اختصاص داد.
———
همچنین در حوزه انتخابیه نطنز و قمصر آقای مرتضی صفاری‌نطنزی با کسب ۹ هزار و ۸۴۲ رای از مجموع ۳۷ هزارو ۶۴۴ رای آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس دهم شد.
———
در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک، آقای عباسعلی پوربافرانی از مجموع ۳۹ هزدر و ۵۲۹ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۱۱ هزار و ۱۵۴ رای به عنوان نماینده مردم شناخته شد.
———
بر اساس اعلام وزارت کشور در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن‌پور بیگلری از مجموع ۱۴۴ هزار و ۷۰۱ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۵۴ هزار و ۹۷۰ رای برای بار دیگر به خانه ملت می‌رود.
——–
بر اساس اعلام وزارت کشور سید صادق طباطبایی‌نژاد در حوزه انتخابیه اردستان از مجموع ۳۰ هزار و ۷۵ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۱۶ هزار و ۱۰۰ رای به نمایندگی این شهرستان انتخاب شد.
———
در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان هم سید کمال‌الدین شهریاری از مجموع ۸۵ هزار و ۱۶ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۵۴ هزار و ۲۰۸ رای به عنوان نماینده مردم انتخاب شد.
———
قاسم ساعدی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه از مجموع ۶۸ هزار و ۵۳ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۲۰ هزار و ۶۴۳ رای به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه انتخاب شد.
———
حسین امیری خامکانی نیز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان نیز از مجموع ۷۹ هزار و ۵۸۹ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۳۵ هزار و ۶۹۱ رای همچنان در سمت نمایندگی مجلس ابقا شد.
———
بر اساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور در حوزه گرمی، آقای سیدحمایت میرزاده به عنوان نماینده مردم این شهر شناخته شد.
——–
همچنین پس از شمارش آرا در حوزه‌های مریوان و سرو‌آباد، آقایان منصور مرادی و امید کریمیان با کسب آرای به ترتیب  پانزده هزار و هشتصد و پانزده و دوازده هزار هشتصد و نوزده هر دو به مرحله دوم رفتند.
——–
سید حمایت میرزاده از حوزه انتخابیه گرمی از مجموع ۴۷ هزار و ۸۰۳ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۲۱هزار و ۳۹۹ رای به عنوان نماینده مردم این شهر انتخاب شد.
——–
همچنین در حوزه انتخابیه مریوان و سرو آباد از مجموع ۸۴ هزار و ۹۲۵ آرای صحیح ماخوذه آقایان منصور مرادی با کسب ۱۵ هزار و ۸۱۵ رای و امید کریمیان با کسب ۱۲ هزار و ۸۱۹ رای به مرحله دوم راه یافتند.
——-
عبدالله سامری از مجموع ۶۰ هزار و ۵۴۱ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۱۹ هزار و ۳۱۸ رای به عنوان نماینده حوزه انتخابیهخرمشهر انتخاب شد.
——–
همچنین در حوزه انتخابیه بندر لنگه بستک و پارسیان از مجموع ۱۲۴ هزار و ۳۴۲ آرای صحیح ماخوذه آقایان خالد زمزم‌نژادبا کسب ۲۹ هزار و ۹۷۷ رای و احمد جباری با کسب ۲۹ هزار و ۱۵۰ رای به مرحله دوم رفتند.
——–
در حوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن‌بیگی از مجموع ۴۹۴ هزار و ۲ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۱۷ هزار و ۲۴۴ رای انتخاب شد.
——–
همچنین در حوزه انتخابیه بروجن از مجموع ۶۴ هزار و ۱۸۲ آری صحیح ماخوذه خانم خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب ۱۴ هزار و ۶۴۲ رای و آقای علی نادری فرد با کسب ۱۰۱۰۸ رای به مرحله دوم راه یافتند.
———
در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه نیز از مجموع ۱۲۲ هزار و ۶۲۴ آرای صحیح ماخوذه خانم شهلا میرگلوبیات با کسب ۲۳ هزار و ۸۸۱ رای و آقای محمدرضا منصوری با کسب ۲۲ هزار و ۷۶۲ رای به مرحله دوم راه یافتند.
——–
سیدحسین افضلی از مجموع ۵۵ هزار و ۹۷۲ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۲۰ هزار و ۸۳۳ رای به عنوان نماینده حوزه انتخابیه اقلید انتخاب شد.
———-
همچنین در حوزه انتخابیه بیجار از مجموع ۴۸ هزار و ۶۵۴ آرای صحیح ماخوذه، حمدالله کریمی با کسب ۱۵ هزار و ۹۱۹ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
———
در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان نیز علیمحمد مرادی از مجموع ۹۷ هزار و ۲۵ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۳۹ هزار و ۳۰۲ رای وارد بهارستان شد.
———
در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع ۱۵۸ هزار و ۳۲۴ آرای صحیح ماخوذه، کریم شافعی با کسب ۲۹ هزار و ۶۷۲ رای ومحمد حسن‌نژاد به مرحله دوم راه یافتند.
———
همچنین در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ از مجموع ۱۴۲ هزار و ۳۶۶ آرای صحیح ماخوذه محمدعلی پورمختار با کسب ۳۹ هزار و ۷۲۵ رای بار دیگر به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
———
در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمدحسین قربانی از مجموعه ۵۴ هزار و ۵۷۴ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۱۹ هزار و ۳۱۱ رای مجدداً راهی خانه ملت شد.
———
همچنین در حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال، محمود شکری از مجموع ۱۸۲ هزار و ۵۹۴ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۴۸ هزار و ۸۸۶ رای به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه انتخاب شد.
———
در حوزه انتخابیه رزن از مجموع ۶۳ هزار و ۸۲۰ آرای صحیح ماخوذه آقایان حسن لطفی با کسب ۱۵ هزار و ۱۳ رای وعطاءالله سلطانی صبور با کسب ۱۴ هزار و ۸۹۹ رای به مرحله دوم رفتند.
———
در حوزه انتخابیه سلماس، از مجموعه ۹۸ هزار و ۸۵۸ آرای صحیح ماخوذه، رسول جلایر سرنقی با کسب ۱۸ هزار و ۳۲۱ رای و شهروز برزگر کاشانی با کسب ۱۶ هزار ۴۶۳ رای به مرحله دوم راه یافتند.
———
خبر در حال به‌روز رسانی است …

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

این خبر به مرور تکمیل می شود

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »