کتاب‌هایی که میرحسین موسوی برای مطالعه توصیه کرد

زیتون- زهرا موسوی، فرزند میرحسین موسوی و زهرا رهنورد امروز در صفحه فیس‌بوک خود نوشت که ملاقات‌های با والدین‌شان در «سیاه و امنیتی‌ترین روزها» و حتی «روزهای تلخ اخیر» همواره با توصیه کتابهای گوناگون با تنوع زیاد همراه است.
به نوشته او «از جمله این توصیه‌ها کتاب دفاعیات مرحوم دکتر مصدق و نامه‌های مصدق است.»
روزگذشته حسین کروبی خبر داده بود که علی مطهری موفق شده برخی مسئولان جمهوری اسلامی را به دیدار با میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، مجاب کند. گرچه هنوز تاریخی برای این دیدار مشخص نشده است. او همچنین گفته بود که علی مطهری، نایب رییس مجلس، در پیگیری موضوع حصر «به یکسری موفقیت‌هایی» دست پیدا کرده است.
مهدی کروبی، زهرا رهنورد و میرحسین موسوی، از رهبران اعتراض‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم از ۲۵ بهمن ماه سال ۸۹ در حصر به سر می‌برند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »