تکذیب ادعای اسدالله بادامچیان

هاشمی رفسنجانی اسلحه‌ی ترور حسن‌علی منصور را تهیه نکرده بود

زیتون– دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی، سخنان اسدالله بادامچیان، عضو حزب موتلفه، را درباره تحویل اسلحه ترور حسن‌علی منصور، نخست‌وزیر دوران پهلوی، از سوی‌ هاشمی‌رفسنجانی تکذیب کرد.

دفتر رییس سابق مجمع تشخص مصلحت نظام در جوابیه‌ای نوشت که «براساس مستندات موجود و نقل خاطرات خود او، این موضوع مستند نبوده و صحت ندارد.»

اسدلله بادامچیان، عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی، پس از مرگ هاشمی‌رفسنجانی با حضور در یک برنامه تلویزیونی گفته بود: «یکی از این اسلحه‌ها که حسن‌علی منصور، نخست وزیررژیم شاه را به درک واصل کرد، توسط آقای هاشمی رفسنجانی داده شد… قرار بود تا زمانی که آقای هاشمی زنده است این راز فاش نشود.»

محمد هاشمی، برادر اکبر هاشمی‌رفسنجانی، نیز امروز این خبر را تکذیب کرد و به ایلنا گفت: «من آن زمان نبودم و اطلاعی ندارم، اما چندباری که این مساله مطرح شد، خود حاج آقا به طور تلویحی این مساله را رد کردند».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. منصور همان بود که وقتی فدائیان اسلام کسروی و منشی او را در دادگاه به قتل رساندند، تروریستها را به دلیل اینکه به اعتقادات خود عمل کردند تطهیر می نمود. به هر حال هاشمی هنرهای زیادی ریخته که تحویل یا عدم تحویل این اسحله خیلی اثری در سنگینی بار آنها ندارد.

  2. بگذارید این اقای بادامچیان سابقه انقلابی برای خود دست و پا کند شاید به ارزوی رفتن به مجلس شورای اسلامی برسد و ناکام از دنیا نرود !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

تکذیب ادعای اسدالله بادامچیان

مرز میان صداقت و خودفریبی، تحرّی حقیقت یا تحریف آن بسیار ظریف است؛ گاهی سیمای شخص به طور تصنعی تصویری را وارونه جلوه می‌دهد، و گاهی آهنگ سخن و به اصطلاح «لحن‌قول» او منافقانه حکایتی

ادامه »

جبهه آزادی‌بخش ملت اسلوون (OF) در ۲۶ آوریل ۱۹۴۱، دو سال پس از جنگ جهانی دوم و هفته‌ها پس از اشغال یوگسلاوی توسط آلمان،

ادامه »

واکنش‌ها نسبت به بازی‌های تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر وضعیت بدی را پدیدار ساخته‌‌است. جمعی از بهترین‌های فوتبال

ادامه »