احضار ۷۲ نفر در پرونده‌های املاک و حقوق‌های نجومی

زیتون– عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران، خبر داد که تاکنون پنجاه نفر برای ارائه توضیح پیرامون پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران احضار شده‌اند.
به گفته دادستان تهران هر یک از این افراد «توضیحاتی در مورد املاک دریافتی ارائه داده و برخی نیز منکر دریافت هرگونه ملکی از شهرداری شده‌اند.»
به گزارش میزان، دولت‌آبادی برای نمونه به پرونده «یکی از بازنشستگان شهرداری» اشاره کرد که «آپارتمانی را با قیمت کارشناسی دریافت نموده و چند نفر دیگر با عضویت در تعاونی مسکن، از فروش زمین پروژه، مبالغی دریافت داشته‌اند، چند نفر هم در تحقیقات تصریح کرده اند که هیچ گونه ملکی دریافت نکرده‌اند.»
به گفته دادستان تهران درباره پرونده فیش‌های حقوقی نیز تاکنون ۲۲ نفر احضار شده‌اند. جعفری دولت‌آبادی اضافه کرد بیشتر این افراد «از مدیران بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و چند شرکت بزرگ دولتی هستند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اموال شهرداری واگذار شده است ، دادستان به جای احضار کسانی که واگذار کرده اند کسانی که دریافت نکرده یا بهای کارشناسی را پرداخت کرده اند احضار میکند و عاقبت هم یکی از کارگران شهداری دراز میشود !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »