احضار ۷۲ نفر در پرونده‌های املاک و حقوق‌های نجومی

زیتون– عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران، خبر داد که تاکنون پنجاه نفر برای ارائه توضیح پیرامون پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران احضار شده‌اند.
به گفته دادستان تهران هر یک از این افراد «توضیحاتی در مورد املاک دریافتی ارائه داده و برخی نیز منکر دریافت هرگونه ملکی از شهرداری شده‌اند.»
به گزارش میزان، دولت‌آبادی برای نمونه به پرونده «یکی از بازنشستگان شهرداری» اشاره کرد که «آپارتمانی را با قیمت کارشناسی دریافت نموده و چند نفر دیگر با عضویت در تعاونی مسکن، از فروش زمین پروژه، مبالغی دریافت داشته‌اند، چند نفر هم در تحقیقات تصریح کرده اند که هیچ گونه ملکی دریافت نکرده‌اند.»
به گفته دادستان تهران درباره پرونده فیش‌های حقوقی نیز تاکنون ۲۲ نفر احضار شده‌اند. جعفری دولت‌آبادی اضافه کرد بیشتر این افراد «از مدیران بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و چند شرکت بزرگ دولتی هستند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اموال شهرداری واگذار شده است ، دادستان به جای احضار کسانی که واگذار کرده اند کسانی که دریافت نکرده یا بهای کارشناسی را پرداخت کرده اند احضار میکند و عاقبت هم یکی از کارگران شهداری دراز میشود !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در توئیتر روبات‌ها تقریبا از عهده‌ی تمام کارهای یک انسان بر می‌آیند. آن‌ها به صورت خودکار مکالمات عمومی تولید می‌کنند و به پیام‌ها جواب می‌دهند. روبات‌ها در مباحث سیاسی از مواضع سیاستمداران حمایت و هم‌زمان صدای مخالفان را سرکوب می‌کنند تا افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند. از این رو می‌توان با هدف «ایجاد اجماع» و یا ایجاد «توهم حمایت عمومی» از یک ایده یا یک سیاست یا سیاست‌مدار از آن‌ها بهره گرفت…

ادامه »

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »