انتشار فراخوان دعوت به تجمع در مقابل سفارت انگلیس در فضای مجازی

فرمانداری تهران: تجمع مقابل سفارت انگلیس تخلف است

زیتون– در پی انتشار فراخوانی برای تجمع مقابل سفارت انگلیس در تهران در روز دوشنبه، معاون سیاسی-امنیتی فرمانداری تهران گفت «مجوزی برای تجمع مقابل سفارت‌خانه‌‌ها، از جمله سفارت انگلستان در تهران» صادر نشده است.
روز گذشته و پس از سخنان آیت‌الله خامنه‌ای درباره انگلیس، اطلاعیه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که خبر از تجمع مقابل سفارت انگلستان در روز دوشنبه می‌داد و از مردم برای حضور در این تجمع دعوت می‌کرد.
علی‌اصغر نوبخت، معاون سیاسی-امنیتی فرمانداری تهران، به ایلنا گفت: «برگزاری هرگونه تجمع مقابل سفارت‌خانه‌ها از جمله سفارت انگلستان تخلف بوده و براساس قانون با متخلفان برخورد می‌شود.» به گفته او «مجوزی برای برگزاری تجمع صادر نشده» و به همین دلیل «دستگاه‌های مسئول از جمله نیروی انتظامی براساس قانون مانع از برگزاری هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل سفارت‌خانه‌ها خواهند شد.»
معاون فرماندار تهران همچنین خواستار «رعایت قانون و مقررات به ویژه در حوزه انتشار مطلب در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی» شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

انتشار فراخوان دعوت به تجمع در مقابل سفارت انگلیس در فضای مجازی

شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی (بخوانید آقای خامنه‌ای، نگهبان قدرتمند جمهوری اسلامی ) مطابق معمول همیشه و با اعلام لیست نامزدهای انتخاباتی ریاست‌جمهوری، همه را غافلگیر کرده است. اجازه دهید همین ابتدای کار و

ادامه »

«هر لحظه به شکلی بت عیار بر آمد/ هر دم به لباس دگر آن یار بر آمد/ گه پیر و جوان شد.» ایران هنوز

ادامه »

مراسم رای‌گیری ولایی -که انتخابات خوانده می شود- به عنوان ابزاری چند منظوره برای نمایش مشروعیت و حمایت مردمی از

ادامه »