حسن روحانی: تمدید تحریم‌ها نقض فاحش برجام است

زیتون- حسن روحانی، رییس جمهوری، گفت که ایران در «اجرای مطلوب برجام مصمم‌» است، اما در مواجهه با هرگونه «بدعهدی، تعلل، تاخیر یا نقض در اجرای برجام قاطعانه عمل می‌کند.»643469_563
به گزارش ایسنا روحانی صبح امروز در مجلس گفت «گزارش‌های متعدد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی موید این است» که ایران از زمان اجرای برجام به تمای تعهده‌ای خود عمل کرده است.
روحانی گفت او در مقام «رییس جمهوری و رییس شورای عالی امنیت ملی» اعلام می‌کند که «ایران نقض برجام را تحمل نخواهد کرد و به ‌آن پاسخ مناسبی خواهد داد.» روحانی همچنین از باراک اوباما درخواست کرد «با استفاده از اختیارات خود» از «تایید و اجرای» این مصوبه جلوگیری کند.
رییس جمهوری اضافه کرد «حتی امضای این تحریم‌ها» از سوی اوباما «خلاف تعهدات» است و با «عکس‌العمل مقتضی» ایران مواجه خواهد شد. او اضافه کرد که ایران «در چارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی و قانون مصوب مجلس» در جلسه هیات نظارت بر اجرای برجام در این‌باره تصمیم خواهد گرفت.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته اند و اکثرا با صراحت نظرات خود را درباره ریزش شدید

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر است. همزمان با جنبش

ادامه »

دکتر محمد برقعی هم رخت سفر بست و از این جهان خاکی پر کشید و به سرای جاودان رفت و

ادامه »