بازداشت ۳ نفر در ارتباط با حادثه قطارهای مسافری در سمنان

زیتون- قاضی آسیابی، دادستان سمنان از بازداشت سه نفر از عوامل برخورد دو قطار مسافربری خبر داد.%d9%82%d8%b7%d8%a7%d8%b1
قاضی آسیابی به میزان گفت در جریان رسیدگی به این پرونده «سه نفر از عاملین شامل مسئول مرکز کنترل فرماندهی راه آهن شمال شرق کشور که در شاهرود مستقر است، مسئول مرکز کنترل خطوط و مسئول شیفت مرکز کنترل بازداشت» شدند. به گفته او افراد بازداشت شده «تفهیم اتهام و با صدور قرار تامین روانه زندان شدند».
دادستان سمنان اضافه کرد به دلیل عدم وجود امکانات لازم در سمنان برای شناسایی جساد از طریق دی.ان.ای، اجساد از سمنان به سازمان پزشکی قانونی کشور انتقال داده شده‌اند و اداره پزشکی قانونی تهران مشغول تشخیص هویت اجساد از طریق آزمایش‌های دی.ان.ای است.
آسیابی اضافه کرد با توجه به بررسی های صورت گرفته برای تشخیص هویت اجساد «آمار ۴۴ کشته تایید نمی‌شود و بر اساس مستندات فعلا این حادثه ۳۹ نفر تلفات جانی به همراه داشته است.» او اضافه کرد ۱۰۳ نفر نیز در این حادثه مجروح شدند که «هیچ‌کدام دچار سوختگی نشده‌اند و فقط از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده‌اند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »