زیتون- انتشار فیلمی از برخورد فیزیکی یک مامور سدمعبر شهرداری فومن (در استان گیلان)‌ با یک زن دست‌فروش در شبکه‌های اجتماعی موجب واکنش شهردار این شهر شد.13950828000565_photoa
به گزارش سایت دیار میرزا، هوشنگ عباس‌قلی‌زاده، شهردار فومن ضمن «قانونی» توصیف کردن «جمع‌آوری دست‌فروشان» گفت: «برای تمامی دست‌فروشان محلی اختصاص پیدا کرده و علی‌رغم اینکه همه‎ آن‌ها به محل جدید انتقال پیدا کرده‌اند، اما این زن همچنان در جای سابق خود حضور پیدا می‌کند.»
شب گذشته فیلم برخورد فیزیکی این مامور شهرداری با یک زن دست‌فروش منتشر و باعث واکنش کاربران در شبکه‌های اجتماعی شده بود. در این فیلم، کارمند شهرداری، زن دستفروش را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. کارمند سدمعبر شهرداری پس از جمع آوری وسایل این زن، با او درگیری لفظی پیدا کرده و به او سیلی می‌زند.
شهردار فومن ضگفت که «جمع‌آوری سد معبر باید مبتنی بر ضوابط قانونی باشد» و ماموران شهرداری «به هیچ‌وجه حق درگیری ندارند». به گفته عباس‌قلی‌زاده« با توجه به ابعاد حادثه و بررسی دقیق موضوع ضمن دل‌جویی از این بانوی دست‌فروش حتما با این مامور خاطی برخورد قانونی خواهد شد و احتمال اخراج او نیز وجود دارد.»

بازگشت به صفحه اول