علی مطهری: مجلس دهم نشان داد که فریب کاسبان فتنه را نمی‌خورد

نماینده آیت الله خامنه ای در سپاه:مگر فتنه‌های صدر اسلام فراموش شده که فتنه ۸۸ فراموش شود

زیتون– علی سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران، یک روز پس از رای اعتماد مجلس به سه وزیر پیشنهادی دولت، به انتقاد از نمایندگانی پرداخت که از تکرار «فتنه» در جلسه رای اعتماد گلایه کردند. هم‌زمان علی مطهری رای مثبت نمیاندگان را نشانه آن دانست که مجلس دهم «فریب کاسبان فتنه» را نمی‌خورد.57376727
علی سعیدی با اشاره به سخنان غلام‌علی جعفرزاده، گفت یک «عمامه به سر» در مجلس پرسید «تا کی می‌خواهید از فتنه حرف بزنید». او اضافه کرد: «این آقا اگر دستش هم به قرآن می‌رسید تمام واژه‌هایی که درباره فتنه گفته شده را حذف می‌کرد. اینها را از زبان یک روحانی می‌شنویم که جای تعجب دارد. می‌گویید فتنه، می‌دانید فتنه چیست؟ فتنه‌های اسلام مگر فراموش شده؟ مگر عاشورا فراموش شده؟ اگر مجلس و دولت از انقلابی‌گری تهی شود چه اتفاقی می‌افتد؟»
نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به اعتراض‌ها پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ گفت: «در ایام فتنه می‌گفتند هر دو طرف روی آتش بنزین نریزند که ما می‌گفتیم دو طرف چه کسانی هستند؟ گفتند احمدی‌نژاد و دیگری که ما گفتیم اینها برای هفته اول بود و اکنون موضوع حق و باطل است، این چه موضعی است که می‌گیرید؟»
علی مطهری، نایب رییس دوم مجلس به خانه ملت گفت رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت، که از سوی نمایندگان متهم به حضور در اعتراض‌های سال ۸۸ شدند، نشان داد که «حربه فتنه و متهم کردن افراد به فتنه‌گر بودن دیگر حربه‌ مناسبی برای حذف نیروهای کارآمد و انقلابی نیست».

 

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب