مشکل در سیستم انتقال یا آزمایش اینترنت ملی

اختلال در دسترسی به اینترنت بین‌الملل در ایران

زیتون- ارتباط کاربران ساکن ایران با اینترنت بین‌الملل امروز دچار اختلال شد. به دنبال این اختلال، کاربران تنها امکان دسترسی به سایت‌های داخلی را داشتند.
شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه‌ای نوشت دلیل این مشکل «اختلال بوجود آمده در سیستم انتقال شرکت ارتباطات زیرساخت» بود که باعث شد به مدت ۲۵ دقیقه دسترسی به اینترنت در «برخی از مناطق تهران» دچار مشکل شود.
حامدرضا اسماعیلی، مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، به سایت زومیت – که بار نخست خبر اختلال در اینترنت را منتشر کرد – گفت: «هیچ مشکلی در گیت‌وی بین‌المللی به وجود نیاد و تنها سامانه انتقال شهر تهران با مشکل خرابی برخی از دستگاه‌ها روبرو شد.»
با این وجود کاربران در شبکه‌های اجتماعی نوشتند که چه مدت زمان اختلال در اینترنت و چه دامنه آن، برخلاف ادعای اطلاعیه شرکت ارتباطات زیرساخت بود. آن‌ها از مشکل چند ساعته و اختلال در برخی شهرهای دیگر ایران خبر دادند.
برخی از کارشناسان اینترنت نوشتند که این اختلال، در واقع تجربه «اینترنت ملی» برای کاربران ایرانی بوده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مشکل در سیستم انتقال یا آزمایش اینترنت ملی

۱- تحلیل دستگاه ساواک به عنوان مغز متفکر و هسته سخت پادشاهی پهلوی درباره تعیین و تشخیص تفکر چپ، مارکسیسم و حزب توده به عنوان خطر اصلی متوجه نظام پادشاهی و نیازش به بدیل فلسفی،

ادامه »

سیطره‌ی دروغ بود که جولان می‌داد. به نام حجاب، به نام عترت و پاکی، به نام فراخواندن به معروف و بازداشتن از منکرات داشت

ادامه »

موضوعی که در مباحث سیاسی در مورد حجاب اجباری و حقوق زنان از نظرها مغفول مانده، تاثیرباورهای ایدئولوژیک و به

ادامه »