همسر کامران قادری: اتهام همکاری با امریکا بی‌اساس است

زیتون- همسر کامران قادری، یکی از پنج نفری که اخیرا اعلام شد به اتهام «همکاری با دولت متخاصم آمریکا» به ده سال زندان محکوم شده، گفت این شهروند دوتابعیتی در حوزه فن‌آوری اطلاعات فعالیت می‌کرده و مدیر به نام آوانک در وین پایتخت اتریش است. 72c50007-2b86-4dd3-9f72-fd4d8e099fab_cx0_cy12_cw0_w987_r1_s_r1
کامران قادری شهروند ۵۲ ساله ایرانی – اتریشی ده ماه پیش توسط اطلاعات سپاه بازداشت شد.
هاریکا قادری، دو روز پس از اعلام حکم ده سال زندان همسرش، در گفت‌و‌گو با رادیو فردا دلیل مسکوت گذاشتن بازداشت همسرش را «عمل به توصیه وکیل» معرفی کرد.
به گفته هاریکا قادری، همسر او اکتبر سال ۲۰۱۵ در سفر رییس جمهوری پیشین اتریش به همراه ۲۰۰ نفر دیگر، که بیشتر آنها بازرگان و فعال حوزه اقتصادی بودند، به ایران سفر کرد.
همسر کامران قادری در این مدت ده ماهه بازداشت یک بار برای ملاقات با همسرش به ایران رفته اما به جای دیدار با او برای مدت سه ساعت ونیم بازجویی شده. به گفته هاریکا قادری، همسر او هیچ همکاری با دولت آمریکا و دولت اتریش نداشته است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی (بخوانید آقای خامنه‌ای، نگهبان قدرتمند جمهوری اسلامی ) مطابق معمول همیشه و با اعلام لیست نامزدهای انتخاباتی ریاست‌جمهوری، همه را غافلگیر کرده است. اجازه دهید همین ابتدای کار و

ادامه »

«هر لحظه به شکلی بت عیار بر آمد/ هر دم به لباس دگر آن یار بر آمد/ گه پیر و جوان شد.» ایران هنوز

ادامه »

مراسم رای‌گیری ولایی -که انتخابات خوانده می شود- به عنوان ابزاری چند منظوره برای نمایش مشروعیت و حمایت مردمی از

ادامه »