زیتون- انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران طی نامه‌ای سرگشاده به ریاست قوه قضائیه، از نشریه یالثارات الحسین شکایت کردند.Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-08-03 06:35:32Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

این هفته‌نامه، طی هفته‌های اخیر با انتشار نوشته‌هایی فعالان سینما را «دیوث» خواند و به بدون ذکر نام هنرمندان را به داشتن روابط خارج از عرف و جنسی محکوم کرد.
درج این مقالات یک بار منجر به توقیف و لغو پروانه‌ی انتشار این نشریه از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات شد، اما با حکم دادگاه، دوباره امکان انتشار آن فراهم شد.
انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران طی نامه‌ای سرگشاده که در ایسنا منتشر شده، به‌خاطر انتشار مطلب‌هایی که نسبت‌هایی را به برخی سینماگران وارد کرده، شکایت کردند.
در بخش از این نامه آمده است، «نشریه‌ای که زیر نام سرور آزادگان جهان منتشر می‌شود، درباره سه هنرمند صاحب نام سینمای ایران، با ردیف کردن الفاظ و تصوراتی را به این عزیزان نسبت داده است. از شما به عنوان قاضی القضات جمهوری اسلامی ایران تقاضا داریم دستور رسیدگی صادر و اجازه نفرمایید زیر نام سرور شهیدان جهان با آبروی هنرمندان مسلمان کشورمان بازی شود.»
بازگشت به صفحه اول