آخرين نتيجه از بررسي صلاحيت‌‌ها در شوراي نگهبان

تایید صلاحیت ۹ داوطلب و رد ۱۶ نامزد در تهران

زیتون- رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران با اشاره به اعلام نتیجه بررسی شکایت ۲۶ داوطلب رد صلاحیت شده توسط هیات نظارت بر انتخابات استان تهران گفت: از این تعداد صلاحیت ۹ داوطلب احراز و ۱۶ نفر دیگر از سوی شورای نگهبان رد شده اند.

انتخابات1

علی اصغر ناصربخت روزسه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:« یک داوطلب نیز از شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داده است. البته این نتایج به طور غیر رسمی اعلام شده و هنوز در سامانه جامع وزارت کشور به ثبت نرسیده است.» معاون سیاسی و انتظامی فرماندار تهران با بیان اینکه چهره شاخص اصلاح طلبی در بین این ۲۶ نفر وجود ندارد گفت:« دو چهره مشهور سیاسی از جناح اصولگرا در بین ۹ داوطلب تأیید صلاحیت شده دیده می شود.» ناصربخت آمار نهایی داوطلبان تایید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان تهران را یکهزار و ۱۶۷ نفر ذکر کرد و گفت: صلاحیت یک هزار و ۲۲۹ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز احراز نشد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران خاطرنشان کرد:« با اتمام مرحله بررسی شکایت داوطلبان از سوی شورای نگهبان فردا (چهارشنبه) آگهی اسامی داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی فرمانداری تهران منتشر می شود.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

آخرين نتيجه از بررسي صلاحيت‌‌ها در شوراي نگهبان

چهره‌ی مچاله‌شده از گریه و لابه‌ی بسیارِ او، بِرندی شده بود. بر بالای هر منبری که می‌رفت، در جمعِ هر جماعتی که می‌رفت؛ اشک‌اش دمِ مشکش بود. چشمِ جوانان مؤمن و انقلابی را خوب گرفته

ادامه »

سالها پیش که رهبر جمهوری اسلامی در بزنگاه انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ جنجال سند آموزشی ۲۰۳۰ را به‌پا کرد در مطلبی با عنوان «اصولگرایان

ادامه »

توی یک عالم دیگری سیر می‌کرد. در عوالمی که به واقعیت راه نداشت. تک‌تک جمله‌هایی که بیان می‌کرد و سفارش‌هایی

ادامه »