۱۳ خودروی لوکس قاچاق، آهن پاره می شوند

زیتون– ۱۳ خودوری لوکس از جمله مرسدس بنز، بی ام و ، پورشه و رنجروور که به شکل قاچاق وارد کشور شده‌اند، در استان فارس نابود می شوند. 57334073
عبدالمجید اجتهادی، مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا در سازمان تعزیرات حکومتی، گفته است متهم پرونده قاچاق این خودروها به ۱۴ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شده است. اجتهادی دلیل نابود کردن این خودروها را عدم امکان فروش و یا صادر کردن آنها بر اساس مقرارت کنونی کشور ذکر کرده است.
این ۱۳ خودرو شامل انواع بی ام و، پورشه،رنجروور هستند که سال گذشته کشف شده اند.
اجتهادی در این رابطه به ایسنا گفت: «مطابق این پرونده که در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت متهم پرونده ۱۳ خودروی لوکس را به صورت قاچاق و از طریق مرزهای غیررسمی وارد کشور کرده و حتی تعدادی از آن‌ها را نیز فروخته بود که با پیگیری های لازم موضوع کشف و پرونده در سازمان تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار گرفت.»
به گفته او در این پرونده متهم به پرداخت ۱۴ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد و خودروها نیز ضبط شدند.
مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا به ایسنا گفت که با توجه به قانون و هماهنگی های انجام شده از سوی سازمان اموال تملیکی، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه مقرر شده تا این خودروها برای اولین بار در کشور امحاء شود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »