وزیر کشور از دستگیری ۴۰ نفر در شرق کشور خبر داد

زیتون- وزیر کشور از حفر تونل تروریستی در شرق کشور خبر داد.
او گفت که دو شب قبل در کشفیات‌ این وزارت خانه مواجه با تونلی در شرق کشور شده اند. 57321992
به گفته رحمانی فضلی این تونل در زمین خانه‌ای تا عمق ۲۰ متری حفر شده و ۴۰ متر نیز به جلو رفته بود که قصد از حفر آن انفجار در آن حوالی بود.
وزیر کشور از دستگیری ۴۰ نفر در به این دلیل خبر داد، اما از ذکر جزئیات بیشتر خودداری کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی که در نشست فصلی خانه احزاب سخن می گفت، در ادامه به تحولات غرب کشور پرداخت و گفت که در آن بخش از کشور نیز «کومله ها و دموکرات‌ها بعد از ۲۰ سال که عملیات‌های نظامی‌شان متوقف شده بود، عملیات نظامی انجام می‌دهند» و در واقع همه این‌ها تلاش دارند تا تحولات منطقه‌ای را با محوریت ایران پیش ببرند.
وی با اشاره به تحولات داخلی کشور،‌ اظهار کرد که هر تحول مثبت و منفی در کشور رخ بدهد دشمنان به دنبال آن هستند که بهره‌برداری‌های خود را داشته باشند و در نتیجه در تحولات منطقه‌ای نقش و اثرگذاری ایران نیز نادیه گرفته نمی‌شود.

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »