داریوش مهرجویی در مراسم یادبود کیارستمی

کارگردان سینمای ایران را کشتند

زیتون- مراسم یادبودی که عصر امروز به مناسبت درگذشت عباس کیارستمی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، به محل اعتراض شدید داریوش مهرجویی به پزشکان معالج کیارستمی تبدیل شد. او با فریاد و در میان تشویق حاضران به صراحت صحبت از کشته شدن کیارستمی به دست جراحان سخن گفت. image_13950422828_photo_2016-07-12_19-51-02
داریوش مهرجویی در این مراسم گفت:« من امروز نمی‌توانم حرفهای قشنگ بزنم و خاطره از کیارستمی تعریف کنم زیرا به شدت از رفتن کیارستمی عصبانی هستم.» او در ادامه سخنانش که بر اساس خبر ایلنا با تشویق حضار نیز روبه رو بود، افزود که امروز برخی دکترهای «بی سواد، قاتل و جراحان بی عرضه، کارگردان سینمای ایران را کشتند» و با وی با بی‌مسئولیتی رفتار کردند.
مهرجویی ادامه داد:« نمی توان امروز حرف های قشنگ زد بلکه باید گفت چرا پزشکان بی مسوولیت و دکترهایی که معالج وی بودند به جای آن که او را نجات دهند با بی عرضگی و بی دقتی او را کشتند.»
کارگردان فیلم گاو که بسیار عصبانی بود و فریاد می‌زد، افزود که «امروز قاتلین کیارستمی میان ما هستند. باید این پزشکان محاکمه شوند و خانه سینما و وزارت ارشاد باید این مساله را پیگیری کند» زیرا ما گوهر بزرگی را از دست دادیم.
شجاع نوری سخنران بعدی نیز در همین زمینه گفت: «ما اگر داد نمی زنیم به این معنی نیست که راضی هستیم. ما هم از عملکرد نظام پزشکی ناراضی هستیم. ناراحتیم که قدرش را ندانستیم.»
فیلم سخنان مهرجویی را دراین «اینجا» می توانید ببیند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. برای اطلاع جناب مهرجویی عرض میشود که ، هیچ صنفی مانند پزشکان در این کشور هوای همدیگر را ندارند و احراز تخلف پزشک با پزشکی قانونی است و سازمان نظام پزشکی و در این دو مرجع هم تخلف پزشکان سهامدار بیمارستان خصوصی احراز نمیشود ، مگر پزشک بی پشت و پناهی آنهم در حد توبیخ !
    خونت را کثیف نکن جناب مهرجویی .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

داریوش مهرجویی در مراسم یادبود کیارستمی

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته اند و اکثرا با صراحت نظرات خود را درباره ریزش شدید

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر است. همزمان با جنبش

ادامه »

شیفتگی و گرایش افراد به امواجی را  که بر عرصه فضای رسانه ای و سیاسی ظاهر می‌شوند، چگونه می‌توان توضیح

ادامه »