???? مدیرعامل فارس ۳۷ میلیون، مدیرعامل تسنیم ۳۰ میلیون، مدیرعامل نسیم ۲۸ میلیون

حقوق نجومی مدیران خبرگزاری های نزدیک به سپاه

زیتون- حسن روحانی در مورد حقوق های چند ده میلیونی گفته بود که پرداخت این حقوق‌ها مشکلی «همگانی است» و تنها مربوط به یک قوه و دستگاه خاصی نیست.
بر اساس اخباری که در اختیار «زیتون» قرار گرفته است مدیران عامل سه خبرگزاری نزدیک به سپاه، نیز از جمله مدیرانی هستند که حقوق های نجومی دریافت می کنند.

imagesسیدنظام الدین موسوی، مدیر مسوول پیشین روزنامه جوان از سال ۹۰ به عنوان مدیرعامل خبرگزاری فارس معرفی شد.
موسوی پیش از مدیرعالمی خبرگزاری فارس به مدت ۲ سال و نیم مدیر مسوول روزنامه جوان بوده است. او ماهیانه سی و هفت میلیون تومان حقوق می گیرد.
بودجه اصلی خبرگزاری فارس از طریق کمک‌های فرهنگی سپاه پاسداران تأمین می‌شود.

Tasnim
مجید قلیزاده، مدیرعامل تسنیم هم حقوق بالایی دارد؛ البته نه به اندازه مدیرعامل فارس. او ماهیانه سی میلیون درآمد دارد.
این خبرگزاری در ۲۲ آبان ۱۳۹۱ با حضور علی‌اکبر ولایتی افتتاح شد و هدف از راه‌اندازی آن پوشش بهار عربی اعلام شد؛ هرچند بعدها به پوشش سایر رشته‌های خبری نیز پرداخت. در مورد ارتباط این خبرگزاری با سپاه نیز شایعاتی مطرح است. هرچند که هرگز این شایعات تایید یا تکذیب نشده اند.

download
شجاعیان، مدیرعامل نسیم نیز ماهیانه بیست و هشت میلیون درآمد دارد. سایت نسیم که هنوز با نسخه آزمایشی به روز می شود، نیز از جمله سایت های اصولگرا است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در ارتباط با رخداد خونین و فاجعه‌بار جاری در سرزمین فلسطین و غزه، برخی افراد از سر جهل و غفلت و یا با انگیزه‌های خاص سیاسی و در واقع عملا به سود اسرائیل، گاه سخنانی

ادامه »

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع

ادامه »