???? مدیرعامل فارس ۳۷ میلیون، مدیرعامل تسنیم ۳۰ میلیون، مدیرعامل نسیم ۲۸ میلیون

حقوق نجومی مدیران خبرگزاری های نزدیک به سپاه

زیتون- حسن روحانی در مورد حقوق های چند ده میلیونی گفته بود که پرداخت این حقوق‌ها مشکلی «همگانی است» و تنها مربوط به یک قوه و دستگاه خاصی نیست.
بر اساس اخباری که در اختیار «زیتون» قرار گرفته است مدیران عامل سه خبرگزاری نزدیک به سپاه، نیز از جمله مدیرانی هستند که حقوق های نجومی دریافت می کنند.

imagesسیدنظام الدین موسوی، مدیر مسوول پیشین روزنامه جوان از سال ۹۰ به عنوان مدیرعامل خبرگزاری فارس معرفی شد.
موسوی پیش از مدیرعالمی خبرگزاری فارس به مدت ۲ سال و نیم مدیر مسوول روزنامه جوان بوده است. او ماهیانه سی و هفت میلیون تومان حقوق می گیرد.
بودجه اصلی خبرگزاری فارس از طریق کمک‌های فرهنگی سپاه پاسداران تأمین می‌شود.

Tasnim
مجید قلیزاده، مدیرعامل تسنیم هم حقوق بالایی دارد؛ البته نه به اندازه مدیرعامل فارس. او ماهیانه سی میلیون درآمد دارد.
این خبرگزاری در ۲۲ آبان ۱۳۹۱ با حضور علی‌اکبر ولایتی افتتاح شد و هدف از راه‌اندازی آن پوشش بهار عربی اعلام شد؛ هرچند بعدها به پوشش سایر رشته‌های خبری نیز پرداخت. در مورد ارتباط این خبرگزاری با سپاه نیز شایعاتی مطرح است. هرچند که هرگز این شایعات تایید یا تکذیب نشده اند.

download
شجاعیان، مدیرعامل نسیم نیز ماهیانه بیست و هشت میلیون درآمد دارد. سایت نسیم که هنوز با نسخه آزمایشی به روز می شود، نیز از جمله سایت های اصولگرا است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »