سه هزار فیش حقوقی نجومی در دست مخالفان دولت

زیتون– عبدالله ناصری از اعضای بنیاد باران خبر داد که مخالفان دولت حسن روحانی از طریق دستگاه‌های حراستی به حدود سه هزار فیش حقوقی کارمندان دولت دست پیدا کرده‌اند که آنها را تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده به مرور منتشر می‌کنند. 635800691060689759
این چهره اصلاح طلب واکنش‌های دولت به افشای فیش ها را ناکافی می‌داند و به انتقاد از عملکرد دولت حسن روحانی در این باره پرداخته است.
او همچنین تلاش دولت یازدهم برای ربط دادن این مسئله  به دولت های نهم و دهم را «کاری نادرستی دانست،» زیرا با مقوله فیش های حقوقی چند ده میلیونی «فارغ از اینکه چه دولتی سرآغاز آن بوده است» باید مبارزه شود.
او به اقدام چند روز پیش روزنامه ایران، در خصوص انتشار «دریافتی هیئت‌مدیره چند بانک را تا پایان ۹۱ » اشاره کرد و پرسید «سؤال اینجاست که پس از سال‌های ۹۲ و ۹۳ و ۹۴ چه شد؟»
عبدالله ناصری که با روزنامه وقایع اتفاقیه مصاحبه می کرد، به فاسد خواندن دولت های نهم و دهم از سوی اصلاح طلبان اشاره کرد و پرسید «سؤال اینجاست که چرا این دست فساد ها تا حالا  ادامه یافته است؟» او تنها راه خنثی شدن فضایی ایجاد شده در کشور را تشکیل یک گروه کارشناسی و بررسی موضوع خواند.
این عضو بنیاد باران در ادامه گفت «دولت آقای روحانی که آمده است دولت پاک‌دست باشد، ابتدا تکلیف دولت خودش را روشن کند بعد گزارش دولت قبل را هم به مراجع ذی‌صلاح بدهد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »