بسیج دانشجویی جلوی رشد مرعوبین غرب‌زده را بگیرد

علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه عمار:

زیتون- علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه عمار برخی از مسئولین را «مرعوب» غرب دانست و گفت:«بسیج دانشجویی باید جلوی رشد مرعوبین غرب‌زده را بگیرد. زیرا غرب‌زدگان اعتدالی تاریخ را تحریف می‌کنند.»

73884-220113-1398512074

در بخش دیگری از سخنان این عضو قرارگاه عمار که توسط «تسنیم» منتشر شده است، وی ریشه دوانیدن غرب زدگی در کشور را دلیل عدم رشد توان موشکی، علمی، ماهواره‌ای و اقتصادی ایران دانست.
عضو قرارگاه عمار همچنین گفت:««غرب‌زده و مرعوب غرب داریم؛ غرب‌زدگان افراطی و غرب‌زدگان اعتدالی و میانه‌رو که تنها درشیوه عمل با یکدیگر تفاوت دارند.
پناهیان ادامه داد: «افراطی‌ها علناً گفته‌اند و می‌گویند باید از دین عبور کرد؛ اما غرب‌زدگان میانه و اعتدال‌گرا در تفسیر شرایط امروز ابایی از تحریف تاریخ و دین ندارند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »