بیانیه حزب اعتمادملی:

با رفع حصر و آزادی زندانیان سیاسی، کام ملت را شیرین کنید

زیتون- حزب اعتماد ملی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب و برای دعوت مردم به شرکت هرچه گسترده تر در صحنه سیاسی بیانیه ای صادر کرده و ابراز امیدواری کرده که مسئولین با رفع حصر و آزادی زندانیان سیاسی کام ملت ایران را شیرین کنند. در بخش دیگری از این بیانیه آمده است:«آفت ها و نیرنگها، خودخواهی ها و خودسری ها و خودزنی ها، تفرقه ها و تندروی ها بلای جان این ملت است و حضور ملت آگاه در صحنه درمان بی همتای همه مشکلات و مصیبت هاست. این انقلاب مال ملت است. این انقلاب دستاورد عظیم ملت چند هزارساله ایران به رهبری امام امت است. این انقلاب صاحبی جز ملت ایران ندارد. درمان درد ملت خود ملت و حضور ملت در همه صحنه هاست. بدون حضور ملت این انقلاب و این نظام جز به دامان نا اهلان و نامحرمان راه به جایی نخواهد داشت.»

org-z14550230352ff07de73bbc6e4dd18dd41bb97f655c1811c565

متن بیانیه حزب اعتماد ملی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِلَّا الَّذِینَ صَبَرُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ أُولَئِکَ لَهُمْ مَغْفِرَهٌ وَأَجْرٌ کَبِیرٌ(هود/۱۱)

ملت شریف ایران و آزادیخواهان جهان

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پیش روست. انقلابی که با ندای حق طلبی و آزادیخواهی ملت ایران و رهبری بی همتای امام (قدس سره شریف ) به سرمنزل مقصود رسید. شعار انقلاب: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود و اراده ملت و امام در دو واژه خلاصه شد ” جمهوری اسلامی” نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد. انقلاب پیروز شد. نظام جمهوری اسلامی به بار نشست. سی و شش سال از آن پیروزی گذشت . اشک ها و لبخندهای بسیاری بر گونه هایمان آمد و رفت . خون دلها خورده شد . سختی ها و مصیبت ها و پیروزی های بسیاری بر سرمان گذشت. مکر و نیرنگ های خارجی و داخلی بسیاری بر سر ملت بارید و ملت رشادتها و جان فشانیها کرد. خون ها و شهیدها داده شد. اما نهضت همچنان باقیست، انقلاب زنده است، ملت از پای ننشسته است، پیروزی از آن ملت است.

آفت ها و نیرنگها، خودخواهی ها و خودسری ها و خودزنی ها، تفرقه ها و تندروی ها بلای جان این ملت است و حضور ملت آگاه در صحنه درمان بی همتای همه مشکلات و مصیبت هاست. این انقلاب مال ملت است. این انقلاب دستاورد عظیم ملت چند هزارساله ایران به رهبری امام امت است. این انقلاب صاحبی جز ملت ایران ندارد. درمان درد ملت خود ملت و حضور ملت در همه صحنه هاست. بدون حضور ملت این انقلاب و این نظام جز به دامان نا اهلان و نامحرمان راه به جایی نخواهد داشت.

اکنون پس از سالها تحریم اقتصادی و به همت دولت تدبیر و امید پیروزی ارزشمند دیگری نصیب مردم شده است. از یک سو حق ملت ایران برای برخورداری از انرژی هسته ای توسط قدرت های جهانی به رسمیت شناخته شده و از سوی دیگر تحریم های سنگین اقتصادی علیه ایران اسلامی برداشته شده است. اگرچه دشمنان داخلی و خارجی از هیچ تلاشی برای کوچک شماری این پیروزی و تبدیل آن به شکست برای ملت فروگذار نمی کنند. اما این پیروزی از آن ملت است و ملت ایران با همه وجود از آن حراست و پاسداری خواهد کرد .

حال به میمنت سالروز پیروزی انقلاب و همچنین پیروزی تیم مذاکره هسته ای دولت تدبیر و امید و شکوه انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، امید و انتظار از مسئولین نظام این است که کام ملت ایران را با رفع حصر دو تن از یاران دیرین امام و فرزندان برومند انقلاب اسلامی و آزادی زندانیان سیاسی که در پی سوء تفاهم های بعد از انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل دستگیر شده اند شیرین تر کند .

ملت ایران این انقلاب و این پیروزی ها ازان شماست و بر شماست که با حضور خود در صحنه ۲۲ بهمن و نیز انتخابات از دستاورد عظیم ملت پاسداری کنید .

حزب اعتماد ملی ضمن تبریک پیروزی های ملت شریف ایران به پیشگاه مردم و رهبری و همه مسئولین نظام خواستار حضور عموم ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش روست تا یک بار دیگر میثاق آزادیخواهی و استقلال طلبی انقلاب اسلامی ایران در جهان طنین افکن شود .

حزب اعتماد ملی

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بیانیه حزب اعتمادملی:

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد: «آقای خامنه‌ای ترسیده و غمگین است». بعضی از دوستان پیام دادند

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین هزینه ممکن است. این

ادامه »

در آستانه سالگرد جنبش اعتراضی-‌انقلابی و البته مسالمت‌آمیز و خشونت‌پرهیز زن، زندگی، آزادی هستیم؛ جنبشی پر برکت و تحول‌آفرین که

ادامه »