محمد سرافراز : زدن و کشتن معترضان جواب نخواهد داد؛ حکومت دیر یا زود به بن‌بست می‌رسد 

زیتون – محمد سرافراز  روش حکومتی علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، و پسرش مجتبی را بی‌دوام خواند و خواستار تغییر خط مشی حاکمان آن شد.

عضو شورای عالی فضای مجازی در گفتگویی که روز شنبه نوزدهم آذر با شهرزاد میرقلی‌خان انجام داده، گفت:«این روش برخورد و زدن و گرفتن و کشتن جواب نخواهد داد و دیر یا زود به بن‌بست می‌رسد و باید این روش را کنار گذاشت و باید به پایان برسد.»
رییس پیشین سازمان صداوسیما همچنین خطاب به مجتبی خامنه‌ای تاکید کرد «تحت فشار قرار دادن مردم و عدم توجه به خواسته های سیاسی و اقتصادی مردم و آزادی‌های مشروع» به نتیجه نمی‌رسد.

آقای سرافراز گفت حکومت گمان می‌کند می‌تواند برخورد با معترضان را جایگزین اصلاحات «ساختاری و اساسی» کند و افزود:«این روش ها جواب نمی‌دهد و اوضاع را بدتر می کند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

میانجی‌گری چین  میان عربستان سعودی و ایران از یک سال پیش با عربستان سعودی به بحث گذاشته شده بود. معلوم نیست کدام کشور این پیشنهاد را در ابتدا با دیگری به‌گفتگو گذاشته اما هردو حد

ادامه »

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در

ادامه »