اعتصاب کامیون‌داران؛ راهداری خراسان رضوی در پی ناوگان مناسب حمل کالاهای اساسی 

زیتون – با گسترش اعتصاب کامیون‌داران در سراسر کشور، مقامات کشوری و استانی برای حمل و نقل کالاهای اساسی به صرافت افتاده‌اند. اداره کل راهداری استان خراسان رضوی در نامه‌ای به انجمن صنفی کامیون‌داران مشهد در تاریخ ششم آذر خواستار اعزام فوری ناوگان «مناسب» برای حمل کالا از بندر امام خمینی شده است.

این نامه همچنین از تمامی تشکل‌های صنفی خواستار «اطلاع‌رسانی لازم و فوری به‌منظور اعزام ناوگان ملکی، تحت پوشش و عبوری» شده است.

«ایران‌وایر» تصویر این نامه را سه‌شنبه منتشر کرد.

پیشتر نیز تصویری از دستور معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی به مدیران راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های سراسر کشور منتشر شده بود. در این نامه که به تاریخ پنجم آذر است، به نیاز مبرم به ناوگان برای حمل کالاهای اساسی اشاره شده است.

کامیون‌داران و رانندگان در بسیاری از نقاط ایران از اوایل هفته در حمایت از اعتراض‌های جاری به اعتصابات سراسری کشور پیوستند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »