انانیموس افشا کرد: سازمان پدافند غیرعامل نسبت به هک‌شدن تابلوهای تبلیغاتی استان تهران هشدار داد 

زیتون – گروه هکری «انانیموس آپ ایران» با انتشار اسنادی در توییتر از نگرانی حکوت نسبت به هک شدن تابلوهای تبلیغاتی استان تهران خبرداد.

این گروه هکتیویستی با انتشار نامه سازمان پدافند غیرعامل کشور به وزارت کشور و همچنین دستور این وزارتخانه به ارگان‌های زیر نظرش نوشت:«می‌فرمایند ما حملات سایبری مشاهده نکردیم و Anonymous دورغ می‌گوید! اما از تابلوهای خیابان هم می‌ترسند و می‌خواهند مثل سرورها و سیستم‌ها آفلاین کنند. سرداد جلالی بشکه، شما هیچ وقت نمی‌دانید هدف بعدی ما کجاست.»

سردار جلالی، رییس سازمان پدافند غیرعامل کشوربا ابراز نگرانی از «حملات سایبری اخیر» از وزارت کشور تقاضای «بررسی وضعیت تابلوهای تبلیغاتی هک پذیر» کرده بود.
در نامه دیگر به تاریخ ۶ آذر، معاون امنیت مرکز ملی فضای مجازی وزارت کشور از فرمانداران، شهرداران و دیگردستگاه‌های اجرایی خواستار بررسی و اقدام دراین مورد شده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

میانجی‌گری چین  میان عربستان سعودی و ایران از یک سال پیش با عربستان سعودی به بحث گذاشته شده بود. معلوم نیست کدام کشور این پیشنهاد را در ابتدا با دیگری به‌گفتگو گذاشته اما هردو حد

ادامه »

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در

ادامه »