تقی رحمانی، به نقل از نرگس محمدی، زندانی سیاسی، از  سرریز شدت چاه‌های فاضلاب زندان زنان قرچک و سرریز شدن آن‌ها در بندها و حیاط‌بندها خبر داد.

در صفحه اینستاگرام نرگس محمدی از «سرریز شدن فاضلاب زندان و گسترش حشرات موذی در محیط زندان گزش حشرات موذی»، « بروز انواع بیماریهای عفونی و مسری» و «وضعیت تنفسی و جسمی بعضی از زندانیان با بیماریهای پیشینی»  ابراز نگرانی شده.

در ادامه این خبر آمده است«فیلترها و سیستم فرسوده تسویه آب زندان دوباره از کار افتاده است. کیفیت و عرضه غذا به زندانیان و محدودیت های اعمال شده برای تهیه مواد غذایی و خوراکی و دارویی و خدمات پزشکی از بیرون به خاطر مخالفت های مسئولان زندان شرایط را برای زندانیان بدتر از قبل کرده است.با این وضعیت به نظر زنان زندانی در قرچک به شکل سیستماتیک و فرسایشی از سه عنصر حیاتی نیاز انسانی (آب ، هوا و غذا سالم) محروم هستند. آنجا جان و سلامتی همه زندانیان در خطر است».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مطالب دیگر

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »