تقی رحمانی، به نقل از نرگس محمدی، زندانی سیاسی، از  سرریز شدت چاه‌های فاضلاب زندان زنان قرچک و سرریز شدن آن‌ها در بندها و حیاط‌بندها خبر داد.

در صفحه اینستاگرام نرگس محمدی از «سرریز شدن فاضلاب زندان و گسترش حشرات موذی در محیط زندان گزش حشرات موذی»، « بروز انواع بیماریهای عفونی و مسری» و «وضعیت تنفسی و جسمی بعضی از زندانیان با بیماریهای پیشینی»  ابراز نگرانی شده.

در ادامه این خبر آمده است«فیلترها و سیستم فرسوده تسویه آب زندان دوباره از کار افتاده است. کیفیت و عرضه غذا به زندانیان و محدودیت های اعمال شده برای تهیه مواد غذایی و خوراکی و دارویی و خدمات پزشکی از بیرون به خاطر مخالفت های مسئولان زندان شرایط را برای زندانیان بدتر از قبل کرده است.با این وضعیت به نظر زنان زندانی در قرچک به شکل سیستماتیک و فرسایشی از سه عنصر حیاتی نیاز انسانی (آب ، هوا و غذا سالم) محروم هستند. آنجا جان و سلامتی همه زندانیان در خطر است».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مطالب دیگر

میانجی‌گری چین  میان عربستان سعودی و ایران از یک سال پیش با عربستان سعودی به بحث گذاشته شده بود. معلوم نیست کدام کشور این پیشنهاد را در ابتدا با دیگری به‌گفتگو گذاشته اما هردو حد

ادامه »

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در

ادامه »