کرباسچی: احضاریه‌ای از سوی دادسرا دریافت نکرده‌ام

زیتون- غلامحسین کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی خبر داد که احضاریه‌ای از سوی دادسرا دریافت نکرده است.
کرباسچی در خصوص شکایت دادستان اصفهان از وی در رابطه با «توهین به مدافعان حرم» گفت: «من در یکی از برنامه‌ها در اصفهان سخنرانی داشتم اما پس از برنامه ۲۸ ثانیه از نوار پخش شد و گفتند کرباسچی به مدافعان حرم توهین کرده است.»
به گفته کرباسچی ویدئوی پخش شده قسمتی تقطیع شده از بیش از ۲ دقیقه سخنرانی در حوزه سیاست خارجی است. او اضافه کرد «متن آن صحبت‌ها موجود است و به طور کامل همه چیز روشن است».
دبیرکل حزب کارگزاران توضیح داد از طریق رسانه متوجه شکایت دادستانی شده و هنوز هیچ احضاریه‌ای به دستش نرسیده است.
احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در گفت‌وگو خبرگزاری قوه قضاییه از تشکیل پرونده برای غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی خبر داده و گفته بود نسبت به اظهارات این فرد که جنبه جزایی داشته اعلام جرم و پرونده تشکیل شده است. این فرد به دادسرای اصفهان احضار خواهد شد.
کرباسچی در جلسه‌ای انتخاباتی در اصفهان خواهان استفاده از توان دیپلماتیک ایران برای حل مسائل منطقه شد. دبیر کل حزب کارگزاران در جلسه افتتاحیه ستاد روحانی در اصفهان گفته بود: «ما هم دلمان می‌خواهد در سوریه و لبنان و یمن صلح برقرار شود. دفاع از مظلوم بشود و شیعیان آن جا تقویت بشوند. ولی این کار فقط با پول دادن و اسلحه خریدن و کشتن و زدن درست می‌شود؟»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. این همــه دم از مردم میزننــد و مردم مردم میگوینــد، دراین گونه موارد هیچ وقت از مردم سئـوال نمیکننــد که شما راضی هستیــد که ما پولهــای شما را در سوریــه، لبنــان و…خرج کنیــم!
    ضمن اینکه نپرسیــده و نگفتــه مشخص است که ایرانی جماعت هرگز نمیخواهــد که پول اش در آنجاها خرج شــود… ویا جوانان اش بخاطر یک دیکتـاتور بـدنام بنام بشــاراســد کشتـــه شــود…!
    ایرانی جماعت این را ننگ میدانـد که از یک دیکتاتور در مقابل آزادی ملت یک کشــوری دفاع کنــد،.

  2. به عبارتی کرباسچی بنا به ادعای قضات اسلامی به اسب شاه گفته است یابو ، در قانون مجازات اسلامی جرمی به عنوان توهین به مدافعان حرم وجود ندارد ، مگر اینکه کسانی که برای گرفتن ماهی ۵۰۰ دلار و کسب تابعیت ایران به کمک بشار اسد میروند هم جزء مقدسات اسلام ناب ولایی باشند !
    صد رحمت به قاضی شارح !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به آن بخشیده‌اند. اندیشه‌های قومیت‌گرا که خود را از نظر سیاسی در

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در ایران می‌گذرد. این فیلم

ادامه »

شریعت همچون شریعه (آبشخور رودخانه) صفا و خلوص خود سرچشمه را در بستر تاریخ با رنگ و رسوبات آداب و

ادامه »