احضار ۱۲۹نفر در پرونده املاک شهرداری

زیتون- عباس جعفری دولت آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران، خبر داد که ۱۲۹ نفر در پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران احضار شده‌‌اند.
دولت‌آباد با اشاره به این‌که «ین تعداد احضار موید سرعت گرفتن تحقیقات است»، گفت که امیدوار است «تا دو هفته آینده» ضمن احضار دیگر افراد «زمینه ورود به اصل ماجرا فراهم شود.»
به گزارش میزان دادستان تهران با اشاره به «بازداشت یکی از بدهکاران کلان بانکی در هفته گذشته» خبر داد که این متهم «نزد بازپرس مطالب قابل توجهی در خصوص ارتباط مالی با برخی افراد اظهار نموده است.»
دولت‌آبادی همچنین با اشاره به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و متهمی که ابتدا ۸۰ میلیارد تومان دریافت کرد و سپس «با تبانی مدیران وقت صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه از جمله متهم دستگیر شده وام با دریافتی ملکی متعلق به وام گیرنده تهاتر شد و طی آن ۱۲۰ میلیون تومان در قالب کارت‌های هدیه به متهم جدید که اخیرا دستگیر شده پرداخت شده که مدعی است میان کارکنان صندوق و برخی افراد توزیع کرده است.»
دادستان تهران با اشاره به «تهاتر بدهی میلیاردی یک متهم به بانک سرمایه در قبال یک پروژه ساختمانی به نام گل نبی»، گفت که این پروژه «به همراه برخی مطالبات با پروژه دیگری در مشهد تهاتر شد» که در مرحله اول آن «علاوه بر تسویه بدهی بدهکار توسط بانک سرمایه ملکی نیز توسط صندوق به نام بدهکار شده» و بعد از آن نیز «با هدف شراکت بانک سرمایه و صندوق در پروژه دیگری در مشهد به نام پاژ اقدام شد». دولت‌ابادی اضافه کرد که «بدهکار علاوه بر تسویه بدهی، ضررهای مختلفی به صندوق و بانک سرمایه وارد کرده که متهم اخیر و مدیران صندوق در تحقق آن نقش داشته و در همین رابطه بدهکار بانک و صندوق ۵۰۰ میلیون تومان در قالب کمک به یک انجمن خیریه به متهم جدید پرداخت شده است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »