رونمایی سعید جلیلی از «فتنه جدید»

زیتون- سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت «امروز فتنه جدید غبارآلود کردن توانایی‌های یک ملت است، فتنه جدید این است که می‌گویند ما نمی‌توانیم.»
به گفته او «فتنه جدید» این است که «تلاش می کنند تا رفتار دشمن را توجیه کنند و آن را بپذیرند و مردم را از مقاومت بازدارند.»
جلیلی که در مسجدی در شرق تهران سخنرانی می کرد، افزود که «این فتنه‌گران» تلاش دارند «هزینه‌ها را زیاد جلوه دهند و در مقابل دستاوردهای ملت را بپوشانند.» به گفته او : «فتنه جدید نا‌امید کردن مردم از آینده‌ای روشن است و بنابراین امروز فتنه در اقتصاد یعنی تردید در توانایی‌های داخلی برای حل مشکلات اقتصادی.»
به گزارش فارس جلیلی تاکید کرد «فتنه این است که موضوعات فرعی به جای موضوعات اصلی بنشیند، غبارآلودکردن یعنی موضوعات اصلی با موضوعات موهوم پوشانده شود و توجه به کنسرت، جایگزین حقایق کرسنت شود و فیلترینگ جایگزین ارائه گزارش درباره میزان استفاده از فضای مجازی برای تولید ثروت و ایجاد اشتغال و افزایش صادرات شود.»
نماینده آیت الله علی خامنه‌ای در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه «خوی استکبار بد عهد است چه در کاخ سفید باشد چه در برج‌های میلیاردی»، گفت: «نمی‌شود در برج‌های میلیاردی نشست و برای مبارزه با فقر نسخه پیچید.» او افزود: «فتنه این است که اگر دشمن در سطح جهان اسلام هراسی و در سطح منطقه ایران هراسی می کند، عده ای نیز در داخل با کمک رسانه های بیگانه مردم را از تفکر انقلاب اسلامی و حاملان تفکر انقلابی می ترسانند و می گویند اگر اینها روی کار بیایند جنگ می شود.» وی اضافه کرده «حقوق‌های نجومی متکاثران به اندازهٔ کارتن خوابی مستضعفان مایه شرمساری است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »