???? جزئیاتی از تهدید و تخلیه شدن ستاد انتخاباتی حسن روحانی در مشهد

زیتون- در پی تهدید دادستانی مشهد، شب گذشته ستاد مرکزی حسن روحانی در مشهد، تخلیه شد.
یکی از اعضای این ستاد به «زیتون» گفت در پی تهدید به پلمپ کردن ستاد مرکزی در شهر مشهد، اعضای این ستاد ناچار شدند که اسناد، عکس‌های محمد خاتمی و پارچه‌های سبز موجود در این ستاد را خارج و آن‌را تخلیه کنند.
ساعت یازده صبح روز گذشته، دو ستاد مشترک حسن روحانی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم و شورای عالی اصلاح طلبان به دستور سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد پلمپ شده بودند.
این عضو ستاد روحانی در مشهد در این رابطه به «زیتون» گفت که ساعت یازده صبح روز گذشته بدون هیچ اخطار قبلی، تنها به دلیل وجود پوسترها و بنرهایی از سید محمد خاتمی در این ستاد، دو ماشین شخصی و یک ماشین نیروی انتظامی به این دو ستاد مراجعه در آن‌ها را پلمپ کرده‌اند.
در حالی به دستور قاضی حیدری این دو ستاد پلمپ شدند که از افتتاح یکی از آن تنها یک روز گذشته بود و قرار بود بهار هدایت، زندانی سیاسی و فعال دانشجویی سابق برای افتتاحیه آن سخنرانی کند.
شورای عالی اصلاح طلبان و حسن روحانی به صورت مشترک در مشهد یک ستاد مرکزی و ۱۳ ستاد منطقه‌ای داشتند که طی روز و شب گذشته دو ستاد منطقه‌ای پلمپ و ستاد مرکزی تخلیه شده است.
به گفته این عضو ستاد انتخاباتی فعالین ستادی در این شهر از روز گذشته ناچار شده‌اند در تمامی ستادها روی بنرها و پوسترهای محمد خاتمی را با کاغذ سفید بپوشانند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. اینها قاضی هستند یا عمله دربار قدرت ، هرچند اهریمنی !
    داد آن است که حاکم بخواهد .
    قاضی شارح “اسوه قضای اسلام ولایی”

  2. میگوینــد مومن از یک سوراغ دو بار گزیـده نمیشود…! اما گویا اصولگرایان ما به راستی مـومـن نیستنـــد، زیرا…مـا اکثــریت مطلق مردم ایران خوب بیاد داریم، در انتخابات ۷۶ آقای خاتمی هراستــانی که میرفت…یا زمیـن محل سخنرانی را آب میگرفتنــد یا اینکه در آنجا تحزیــه خوانی وبهرحال یک برنامه ای در آنجا میگذاشتنــد که سخنرانی درآن محل برگذارنشــود… مردم خیــلی زود به اصـل قضیــه پی بردنـد و در خرداد ۷۶ آن محشــر بپـا شــد… در۸۸ هــم همان محشـــر بپا کردنــد و راه پیمایی از فلکه نارمک تا راه آهن مردم سبــز سرتاسر خیابان را پوشاندند که آن نامرادی در حق شــان روا شــد…وامســال هم این اصولگرایان همان راهی را که چنــدین بار رفتــه بودنــد میرونــد…اینجاست که نشان میدهـد اصولگرایان آن مومن حقیقتی نیستنـــد…!
    تو ظاهر خود به جامعــه آراستــه ای
    باقلب پلیــد جامعه پاک چــه ســود…؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره خورده است. شاهدی بر این مدعا چند اتفاق مهم است که

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند شاه پیشین ایران، رسانه‌ای

ادامه »

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی

ادامه »