انتقاد قالیباف از روحانی

زیتون– محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، گفت: «کسی که برای کسب رای وعده ۱۰۰ روزه می‌دهد، درکی از مدیریت اجرایی ندارد.»
به گزارش تسنیم، قالیباف اضافه کرد که‌ «سونامی بیکاری، فضای اجتماعی و اقتصادی» کشور را تا «سرحد فروپاشی، تخریب» کرده است.
به گفته شهردار تهران «امروز نه تنها انبوهی از طبقه محروم جامعه دنبال کار می‌گردند، بلکه اصلی‌ترین دغدغه عمده بسیاری از قشر متوسط نیز اشتغال فرزندان‌شان شده است». او اضافه کرد: «وقتی کسی بی‌هیچ مبنا و فقط برای کسب رای وعده ۱۰۰ روزه می‌دهد، مشخص است که درکی از مدیریت اجرایی کشور ندارد و مجبور می شود به بی‌صداقتی روی بیاورد».
سخنان حسن روحانی در سال ۹۲ درباره داشتن برنامه‌ای برای ۱۰۰ روز نخخست ریاست‌جمهوری و سپس انکار آن در نشست مطبوعاتی اخیر، واکنش گروه‌های مختلف اصول‌گرا را برانگیخته است.
قالیباف افزود: «حتی بعد از چهار سال نیز هنوز رئیس جمهور در آستانه انتخابات به صدور بخشنامه و نامه‌نگاری و رسانه‌ای کردن آن روی آورده است؛ هزینه‌های بازگشت انحرافیون به بازی سیاست نتیجه ناکارآمدی دولت حرف است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »