بازداشت دو نفر در پرونده پلاسکو

زیتون– غلام‌حسین محسنی‌اژه‌ای، سخن‌گوی قوه قضاییه، خبر داد که دو نفر در پرونده آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو بازداشت شده‌اند.
اژه‌ای گفت که پرونده پلاسکو در دادسرای تهران تشکیل شده و «بخشی از قضیه حتما با نظر دادستان و مدعی العموم شروع شده است.» او اضافه کرد افراد بازداشت شده کسانی هستند که «در جریان آتش‌سوزی اتهاماتی متوجه آن‌ها بوده است».
سخن‌گوی قوه قضاییه با اشاره به تشکیل هیاتی از کارشناسان مختلف برای بررسی «علل و عواملی که منجر به آتش سوزی و گسترش و فروریختن ساختمان شده است»، خبر داد که قرار است در این بررسی‌ها «هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ آتش گرفتن و توسعه آتش و تجهیزاتی که باید می‌بوده و نبوده یا اقدامات بعدی که می توانست باعث کاهش ضایعات شود و یا اینکه آیا می‌توانست هزینه کمتری به بار بیاید یا خیر، گزارشی تهیه شود.»
محسنی اژه‌ای گفت هنوز تیجه این گزارش ارائه نشده تا دادستان بداند باید با چه کسی به عنوان متهم برخورد کند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. هنوز گزارش ارائه نشده است تا دادستان بداند با چه کسانی باید برخورد کند ، علی الحساب دو نفر بازداشت شده اند ، احتمالا سرایدار یا نظافت چی یا نگهبان ساختمان !
    دستت چو نمیرسد به بی بی ….

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش داده بودند. انگار مثلا سلاح بیولوژیکیول کردن توو استان 🤣مدیریت فشل. هرکی به هرکی. خر

ادامه »

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی

ادامه »