رزمنده سال های جنگ، بازداشت شد

زیتون- محمد مهدوی، رزمنده، تخریبچی و غواص دوران جنگ، امروز بازداشت شد. 4977
او پس از سال ۸۸ با امضای «یک تخریبچی»نامه هایی را خطاب به چهره های سیاسی، از جمله رهبر جمهوری اسلامی و قاسم سلیمانی، سردار سپاه قدس می نوشت.
او که منتقد بخشی از سیاست های نظام جمهوری اسلامی بود، در این نامه ها مسئولان را به رعایت حقوق بشر و صیانت از حق شهروندی فرا می خواند.
امروز مهدی خزعلی، خبر از بازداشت او توسط «نهاد های امنیتی» داد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. جناب محمد، دست از تخریب هم وطنان رزمنده ی خود بردارید! ادم ها و انسان ها همه در دسته بندی های محدود من و شما جا نمی گیرند. بسیاری از رزمندگان و جان بر کفان، نیز اهل اندیشه اند، علاوه بر اینکه ازاده مردند.
    نویسنده ی معروفی مثل محمود دولت ابادی (کلیدر) که اهل فکر کردن است, میگوید: ما هم به ظریف نیاز داریم، و هم به قاسم سلیمانی! مجله مهرنامه، حدود شش ماه پیش.
    دنیا و ادم ها بسیار بزرگترند از انچه فکر می کنیم.

  2. این خبــرجدیـد وشگفت انگیـزی نیست، رزمنــده آنهــم تخریبچی و غواص دوران جنگ…!که نبایـد طرفـدار حقوق بشــر و…این حرفهـا باشـد…! ایشـان دل اش اگر خیلی میخواهـد طرفدارحقـوق بشـر… باشـد، بایــد فقـط به سخنان آقای جواد ببخشیــد اردشیــر لاریجانی گوش بـدهـد و پیگیــرحرفهــای البتــه خیلی راست وصادق گونه ی او باشـد نه چیــز ومیــزهای دیگر…

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »