سپاه پشت پرده تخلفات اقتصادی را رصد می‌کند

زیتون- حسین طائب، رییس سازمان اطلاعات سپاه، گفت این سازمان در حال «رصد کردن پشت پرده تخلفات اقتصادی» در ایران است و «متخلفان» نیز در صورت ادامه فعالیت‌های غیرقانونی خود «مطمئن باشند با برخورد قاطع و قانونی روبه‌رو خواهند شد.» 139504141123027728067494
طائب افزوده سازمان اطلاعات سپاه «در موضوع تخلف‌های اقتصادی و مسائل دیگر کشور همیشه فعال بوده است.»
بر اساس سخنان وی این سازمان در حال حاضر «پرونده‌های جدی در دستور کار دارد.» طائب که با خبرگزاری تسنیم گفتگو می کرد تاکید کرد که سازمان اطلاعات سپاه «همانند گذشته به پرونده‌های مفاسد اقتصادی کلان کشور ورود می‌کند»
رییس سازمان اطلاعات سپاه از مسئولین اجرایی کشور و دستگاه قضایی خواسته «بدون اغماض باید با متخلفین برخورد و گزارش این تخلف را به مردم منعکس کند.»
پیش از این نیز رمضان شریف٬ مسئول روابط عمومی سپاه دریافت حقوق‌های «نامتعارف» از سوی فرماندهان این نهاد را تکذیب کرده بود.
به گفته او حقوق و مزایای کارکنان سپاه نسبت به سایر نیروهای مسلح از جمله ارتش و وزارت دفاع «کمتر» است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ممکن است بفرمایید سازمان اطلاعات سپاه در اینمود چه کاره است ؟ کشور دادگاه و دیوان عدالت اداری ندارد که ایشان می خواهد تخلف اداری اقتصادی را رصد کند ؟

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »