سپاه پشت پرده تخلفات اقتصادی را رصد می‌کند

زیتون- حسین طائب، رییس سازمان اطلاعات سپاه، گفت این سازمان در حال «رصد کردن پشت پرده تخلفات اقتصادی» در ایران است و «متخلفان» نیز در صورت ادامه فعالیت‌های غیرقانونی خود «مطمئن باشند با برخورد قاطع و قانونی روبه‌رو خواهند شد.» 139504141123027728067494
طائب افزوده سازمان اطلاعات سپاه «در موضوع تخلف‌های اقتصادی و مسائل دیگر کشور همیشه فعال بوده است.»
بر اساس سخنان وی این سازمان در حال حاضر «پرونده‌های جدی در دستور کار دارد.» طائب که با خبرگزاری تسنیم گفتگو می کرد تاکید کرد که سازمان اطلاعات سپاه «همانند گذشته به پرونده‌های مفاسد اقتصادی کلان کشور ورود می‌کند»
رییس سازمان اطلاعات سپاه از مسئولین اجرایی کشور و دستگاه قضایی خواسته «بدون اغماض باید با متخلفین برخورد و گزارش این تخلف را به مردم منعکس کند.»
پیش از این نیز رمضان شریف٬ مسئول روابط عمومی سپاه دریافت حقوق‌های «نامتعارف» از سوی فرماندهان این نهاد را تکذیب کرده بود.
به گفته او حقوق و مزایای کارکنان سپاه نسبت به سایر نیروهای مسلح از جمله ارتش و وزارت دفاع «کمتر» است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ممکن است بفرمایید سازمان اطلاعات سپاه در اینمود چه کاره است ؟ کشور دادگاه و دیوان عدالت اداری ندارد که ایشان می خواهد تخلف اداری اقتصادی را رصد کند ؟

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »