آمار نوزادان فروخته شده در شکم مادر زیاد است

زیتون– معاون امور زنان و خانواده تعداد نوزادان فروخته شده در شکم مادر را زیاد اعلام کرد.
شهیندخت مولاوردی ضمن اعلام این خبر به ایلنا، درباره فروش نوزادان توسط مادران گفت که امروز شاهد فروش نوزادان در شکم مادر و پیش از تولد هستیم. او ادامه داد «آماری از تعداد این نوزادان نداریم، اما آنقدر تعداد آن زیاد بوده که تبدیل به یک خبر شده است.» نوزاد
معاونت زنان و امور خانواده در مورد عوامل ایجاد کننده پدیده فروش کودکان از فقر اقتصادی، فقر فرهنگی، اعتیاد، کارتن‌خوابی و ازدواج کودکان، را از جمله عواملی دانست که می‌تواند؛ باعث سوق دادن زنان به سمت فروش کودکان خود شود.
او همچنین راه حل «پدیده فروش کودکان را در گروی توجه به عوامل ایجاد کننده آن و حل آنها دانست.
مولاوردی درباره اقدامات معاونت زنان و امور خانواده در خصوص ازدواج کودکان زیر۱۸سال گفت که این معاونت از وزیر دادگستری خواسته است تا گزارشی را در این خصوص ارائه دهد و وزارت دادگستری نیز کار را به مرجع ملی حقوق کودک واگذار کرده است.
وی ادامه داد:« منتظر این گزارش هستیم که براساس آن موضوع ازدواج کودکان را مورد بررسی قرار داده و مشخص شود؛ در این حوزه چه اتفاقاتی افتاده است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. دار و ندار مردم که با چاپ اسکناس بدون پشتوانه و چاپیدن درامد نفت از طرف رهبر مسلمانان جهان خرج اسلام شد ، مردم به نوزاد فروشی افتاده اند ، چه انقلاب شکوهمندی !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »