???? نجیبه صالح زاده، فعال کارگری تفهیم اتهام شد

زیتون- نجیبه صالح‌زاده، همسر محمود صالحی، فعال کارگری به اتهام توهین به مقدسات و رهبر جمهوری اسلامی درشعبه دوم دادیاری دادگستری تفهیم اتهام شده است.
mahmood-salehi-300x191
به گزارش «زیتون» نجیبه صالح زاده، که خود نیز از فعالان مدنی سقز است روز دوشنبه گذشته در شعبه دوم دادگستری این شهر تفهیم اتهام شده است.
محمود صالحی در این رابطه توضیح داد قاضی درجریان دادگاه خانم صالح‌زاده به اوگفته که «تو و همسرت در پنجاهمین گنگره سندیکای کارگران فرانسه علیه جمهوری اسلامی تبلیغ کرده‌اید.
محمود صالحی، فعال کارگری، خود نیز در سال ۹۴  به ۹ سال حبس تعزیری محکوم شده بود. اتهام او شرکت در جمعیت های معارض و تبلیغ علیه‌ نظام می باشد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. در سال ۱۳۵۰ یکی از افسران شهربانی گفت که محرمانه دستور داده اند که به هیچ عنوان پرونده ای تحت عنوان توهین به اعلیحضرت تشکیل نشود و صحت داشت ، بلاهت عوامل این نظام مقدس باعث شده است که با دیدن رسانه ها این تصور ایجاد شود که مردم ایران کاری جز توهین به مقدسات و رهبری ندارند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »