تکذیب پلمپ دفاتر مشاوران هاشمی رفسنجانی از سوی حراست مجمع تشخیص مصلحت نظام

زیتون– رییس حراست مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت دستوری برای پلمب شدن دفتر مشاوران اکبر هاشمی‌رفسنجانی صادر نکرده است. او به ایلنت گفت از این مساله «اطلاع دقیقی» ندارد.
پس از انتشار خبر پلمب دفتر مشاوران هاشمی‌‌رفسنجانی در مرکز تحقیقات استراژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمود علیزاده طباطبایی، وکیل مهدی هاشمی، به ایرنا گفته بود این اقدام قضایی نیست و از سوی «مجموعه اداری مجمعتشخیص مصلحت نظام رخ داده است».
محمدحسن مشکوری، مدیر روابط عمومی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، نیز به ایرنا گفته بود این مساله «یک روال اداری و طبیعی» است و «با دستور حراست مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفته و این محدودیت به زودی برطرف می‌شود». مساله‌ای که البته از سوی رییس حراست مجمع تکذیب شد.
دفتر یاسر هاشمی، علی‌محمد بشارتی، مرتضی الویری، عباسی فرد، نوری شاهرودی، لطفی، رستگاری، یونسی و مرادی که از مشاوران رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بودند، در طبقه هشتم ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع پلمب شد.
مرتضی الویری، مشاور هاشمی رفسنجانی، گفته بود خبر پلمب این دفترها «دو روز پیش و تلفنی» به او اطلاع داده شد، اما دلیلی برای آن اعلام نشد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »